לקבלת הצעת מחיר

079-9991111

הפץ הודעות ועדכונים בחברה בקלות ויעילות

בסביבה העסקית המהירה של ימינו, תקשורת יעילה חיונית להצלחת כל ארגון. אנחנו גאים לספק לכם את מערכת ההודעות הפנימית שלנו – כלי רב עוצמה שנועד לחולל מהפכה באופן שבו אתם מפיצים הודעות ועדכונים בתוך החברה שלכם.

עם מערכת ההודעות הפנימית של איזיטיים, אתם יכולים להיפרד ממיילים מפוזרים, פגישות גוזלות זמן והודעות שהוחמצו. מערכת זו מספקת פלטפורמה מרכזית לתקשורת חלקה, המבטיחה שמידע חשוב יגיע לכל עובד באופן מיידי, ללא קשר למיקומו או למחלקה שלו.

דמיינו את הנוחות של שיתוף מיידי של עדכונים, חדשות והודעות בלחיצה אחת. מערכת ההודעות הפנימית של EzTime מאפשרת ליידע את העובדים על שינויי מדיניות, אירועים קרובים או עדכוני פרויקט ללא מאמץ, תוך הבטחה שכולם מקבלים את המידע הרלוונטי ביותר באמצעות הודעות מותאמות אישית.

30 ימי נסיון בחינם אין צורך בכרטיס אשראי

תקשורת בלחיצת כפתור

חווה את עוצמת התקשורת בלחיצת כפתור עם מערכת ההודעות הפנימית של EzTime. 

חלפו הימים של שרשורי אימייל ארוכים והודעות שהוחמצו. בלחיצה אחת, אתה יכול לשתף עדכונים, חדשות והודעות באופן מיידי עם כל הארגון שלך.

בין אם מדובר בשינויי מדיניות חשובים, אירועים קרובים או עדכוני פרויקטים, תכונה זו מבטיחה שכולם יקבלו את המידע הרלוונטי ביותר, מותאם אישית לצרכיו. 

התקדם לתקשורת יעילה ששומרת על הצוות שלך ממוקד, מעורב ומחובר.

קבלו פידבק ישירות מהעובדים

מדוד מעורבות עובדים להנעת צמיחה ארגונית 

לא רק שאתה יכול לעקוב אחר שיעורי קריאת ההודעות עם מערכת ההודעות הפנימית שלנו, אלא שאתה יכול גם לעודד השתתפות פעילה על ידי מתן אפשרות לעובדים לשתף את הרעיונות והמשוב שלהם ישירות דרך הפלטפורמה.

טפח סביבה שיתופית שבה העובדים מרגישים שמעו ומעריכים אותם, מה שמוביל לשיפור התקשורת, פתרון בעיות חדשני ותחושת בעלות חזקה יותר בתוך הארגון.

 

 
 
 
 

עדכן את העובדים בדברים החשובים וצור שותפויות

שנה את הדרך שבה אתה מודיע לעובדים ומטפח שותפויות עם מערכת ההודעות הפנימית של איזיטיים.
 
על ידי הקלה על החלפת רעיונות, משוב בזמן אמת ופתרון בעיות קולקטיבי, עודד השתתפות פעילה, חזק מערכות יחסים ותניע חדשנות בתוך הארגון שלך. 
 
התקדם לתקשורת ושיתופי פעולה יעילים עם איזטיים.

בואו לנסות בחינם

התחברו כבר היום, ללא שום התחייבות, ותראו כמה זה נוח!

עדיין לא משוכנעים?

השאירו פרטים והמומחים שלנו יצרו איתך קשר להסבר מקיף על כל נפלאות המערכת!

תן לנו לתת לך הצעה שלא תוכל לסרב לה!

×
×

Cart