איך בוחרים סוג שעון נוכחות?

איך בוחרים סוג שעון נוכחות?

בחירת סוג שעון הנוכחות צריכה להעישות בהתאמה לסוג אימות כניסה ויציאה המתאים לאופן פעילות העסק, מספר העובדים בו, והציוד הטכנולוגי הקיים בו, כאשר לכל עסק יימצא הפתרון המתאים לו ביותר.

מערכות הנוכחות של EZTIME מאפשרות את שלל הדרכים הקיימות, מהבסיסיות ביותר ועד המתקדמות והחדשניות ביותר, לצורך התאמה מקסימלית לצורכי העסק. מערכות הנוכחות של EZTIME מציעות ארבעה דרכים לאימות כניסה ויציאה של העובד : שימוש בכרטיסים, שימוש בסיסמא אישית, שימוש בטביעת אצבע ביומטרית ושימוש באפליקציה אישית.

כרטיס

אימות באמצעות כרטיס בשעון נוכחות זה העובדים מבצעים את הכניסה או היציאה באמצעות כרטיסי RFID  שאפשר לקבל בצורה של מחזיקי מפתחות, כרטיסים מגנטים ועוד..  פתרון זה מתאים למי שאינו רוצה לתת לעובדים שלו להחתים בצורה ביומטרית מסיבת לכלוך בידיים וכו‘ (מפעלים, בתי חולים, שירותי הביטחון ועוד..)

סיסמא

אימות באמצעות סיסמא אישית בשעון נוכחות עם סיסמא העובדים שלך יבצעו כניסה ויציאה עם סיסמא ייחודית בשביליהם. כלומר כל עובד, כאשר יגיע לשעון, יקיש את המספר המזהה שלו והסיסמא שלו וכך יזין במערכת כניסה/יציאה.

שעון נוכחות ביומטרי

אימות באמצעות טביעת אצבע שעון נוכחות ביומטרי הנו שעון נוכחות המבוסס על טביעת אצבע , ונותן לנו ביטחון ואמינות של 100% . הכניסה מתבצעת באמצעות טביעת אצבע מה שמבטיח לנו שרק העובד הספציפי שנרשם היה נוכח בשעון הנוכחות בשעת הרישום! פתרון זה מעולה לכולם אבל עוד יותר מומלץ למי שאין לו את היכולת לעקוב אחרי העובדים שלו ובנוסף לאלו הצריכים אימות מהיר.

אפליקציה

אימות באמצעות אפליקציה ללא מעט חברות קיימים עובדים חיצוניים/עובדי שטח כגון דיילים,טכנאים,נהגים,בקרים,חשמלאים ועוד…
שכולם הנם עובדי חוץ“, כלומר אינם נמצאים בטריטוריית העסק או אינם מתחילים את יום העבודה שלהם מהעסק.

לרוב, החברות נותנות לעובדים אלו למלא באופן ידני את השעות או לחלופין מבצעות זאת במקומם.
ממחקרים שנערכו נמצא כי ב95% מהמקרים השעות לא דווחו באופן מדויק ובעל העסק הפסיד המון כסף על תשלום לעובדים.
על מנת לתת מענה למקרים אלו חברת EZTIME  פיתחה אפליקציה ייעודית המתאימה לכל סוגי הסמארטפון, אנדרואיד ואייפון (android and ios ). האפליקציה משמשמת לכל עובד כשעון נוכחות אישי. באפליקציה אישית שנמצאת במכשיר הנייד שלו, העובד מבצע כניסה / יציאה והמעסיק אף יכול לראות את המיקום המדוייק של ההחתמה.

לכל עובד שם משתמש וסיסמה ייחודי שבאמצעותו הוא יכול לצפות בדוחות השעות שלו.
כל המידע מגיע למערכת אינטרנטית (ענן) לניהול המידע.
הכוללת דוחות מפורטים, שעות נוספות,חגים,ימי חופש, מחלה,מילואים ועוד..
בנוסף תוכלו לייצא את הנתונים שלכם ישירות לתוכנת השכר או לרואה החשבון שלכם בלחיצת כפתור!

כל סוגי שעוני הנוכחות עם גיבוי בענן ובמחיר חודשי קבוע ללא הפתעות!!

שתף את הפוסט

כתיבת תגובה